Zaplanuj weekend 7-9 października 2022 r. Zapraszamy na Dni Otwarte Funduszy Europejskich!

Nie macie pomysłu na drugi weekend października? Przychodzimy Wam z pomocą! Weźcie udział wydarzeniach organizowanych w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2022. Jak co roku, na Pomorzu nie zabraknie atrakcji: gier terenowych, warsztatów, zwiedzania obiektów, badań oraz szkoleń.

 

 

Wejdźcie na stronę www.dniotwarte.eu i sprawdźcie, co beneficjenci funduszy unijnych przygotowali dla Was.


Ponad 400 wydarzeń w terenie…

Zachęcamy Was do odwiedzenia nie tylko atrakcji przygotowanych w naszym województwie, ale również w całej Polsce. Będziecie mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, porozmawiać z ekspertami, odwiedzić parki, muzea, zamki, ogrody botaniczne, uczestniczyć w festynach, grach terenowych i zawodach sportowych na świeżym powietrzu. A dla wytrwałych: koncerty i imprezy w plenerze.
Dodatkowo, nie wychodząc z domu, będziecie mogli wirtualnie zwiedzać obiekty, które otrzymały dofinansowanie unijne w całej Polsce.  Projektodawcy  przygotowali dla Was wiele ciekawych wirtualnych spacerów, zabaw i quizów. Nie zabraknie również konkursów i fantastycznych nagród.


Gdzie znaleźć atrakcje? 

W województwie pomorskim odbędzie się wiele ciekawych wydarzeń i każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy wejść na stronę dniotwarte.eu, w Wydarzenia i wyszukać interesujący Was dzień, województwo lub ulubioną kategorię. Śledźcie również na bieżąco nasze profile na Facebooku i Instagramie, by mieć bieżącą informację o nowych atrakcjach lub zmianach. 

Pamiętajcie: 7-9 października 2022 r. – nie może Was zabraknąć podczas największego wydarzenia Funduszy Europejskich w Polsce!


Martyna Sawicka, referat informacji DPR