UWAGA! KONKURS FILMOWY! Zmiana terminu!!!

UWAGA! Zmiana terminu!

Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie konkursem organizatorzy postanowili przedłużyć termin przyjmowania zgłoszeń do 28 września br.

 

Wystarczy wziąć telefon, tablet, kamerę, ruszyć w teren i nagrać 100-sekundowy filmik, który pokaże jak zmieniło się Pomorze dzięki Funduszom Europejskim. Nie musisz być profesjonalistą – liczy się pomysł! Jesteś kreatywny? Do dzieła – kamera poszła – AKCJA!

 

na zdjęciu grafika przedstawiająca dłoń trzymającą telefon. na jego ekranie znajduje się obrazek przedstawiający logotyp województwa pomorskiego.

 

Do wygrania: I miejsce – 5.000 zł, II miejsce – 3.000 zł, III miejsce – 1.000 zł!

Swoje prace nadsyłajcie do 22 września br - 28 września br (termin został przedłużony)  w linku (youtube, vimeo, wetransfer) na adres mailowy: nakrecsie@nanakrecanie.pl 

Wysyłając swoją pracę jednoznacznie oświadczasz, iż zapoznałeś się z treścią Regulaminu i akceptujesz go. Ponadto jesteś świadomy zasad ochrony danych osobowych, które stanowią jego integralną część.

Prosimy o wpisanie w treści maila sformułowania „Akceptuję regulamin konkursu", „Zgadzam się z warunkami regulaminu konkursu" albo innego, podobnego i jednoznacznego w treści, oświadczenia Uczestnika o zgodzie na warunki Konkursu przewidziane w Regulaminie.

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ

i na Facebooku


Powodzenia!