Konkurs. 100 tysięcy na współpracę ponadnarodową w projektach

Już w tym roku Fundacja Fundusz Współpracy ogłosi ogólnopolski konkurs grantowy, w którym otrzymać będzie można 100 tys. zł na nawiązanie współpracy międzynarodowej. Podmiotami uprawnionymi do udziału w konkursie będą realizatorzy projektów finansowanych ze środków EFS w ramach programu POWER i RPO.

W ramach konkursu przewidziana jest specjalna ścieżka wsparcia dla organizacji, które do tej pory nie realizowały projektów współpracy międzynarodowej.

W związku z planowanym konkursem odbędzie się spotkanie animacyjne, które odbędzie się 5 kwietnia 2019 r. w godz. 12.00 - 16.00 w Centrum Edukacji Nauczyciela w Gdańsku, Al. Gen. Józefa Hallera 14.

Fundacja zaprasza do rejestracji na spotkanie: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfO25A3pUsQeJryJi3HAbxIMjtE19h0T9HX_Fvv9r8AYoTXjQ/viewform

Warto odwiedzić stronę internetową Fundacji Fundusz Współpracy, gdzie znaleźć można wszelkie szczegóły dotyczące projektu, opis procedur, regulamin, niezbędne załączniki oraz aktualności: www.sciezkiwspolpracy.pl

Wszelkie pytania udzielane są telefonicznie oraz mailowo: 724 590 517 lub kontakt@sciezkiwspolpracy.pl