REGIOSTARS Awards 2020

Komisja Europejska rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń do kolejnej edycji REGIOSTARS Awards 2020 - konkursu promującego ciekawe projekty dofinansowane z UE prezentujące nowe podejścia do rozwoju regionalnego.

 

 

Zgłoś swój projekt w jednej z 5 kategorii:

  1. Transformacja przemysłowa na rzecz inteligentnej Europy (Industrial Transition for a smart Europe)
  2. Gospodarka o obiegu zamkniętym dla zielonej Europy (Circular Economy for a Green Europe)
  3. Umiejętności i edukacja dla cyfrowej Europy (Skills and education for a digital Europe)
  4. Zaangażowanie obywateli na rzecz spójnych miast europejskich (Citizens engagement for cohesive European Cities)
  5. Temat roku 2020: Wzmocnienie pozycji młodzieży w ramach współpracy ponad granicami – 30-lecie Interregu (Youth empowerment for cooperation across borders - 30 years of Interreg)

Do udziału w konkursie zachęcamy byłych i obecnych beneficjentów, których działania wyróżniają się i mają największy potencjał we wskazanych obszarach.

Aplikacje przesyłać mogą kierownicy projektów, po uzyskaniu zgody Instytucji Zarządzającej. Z jednego programu można zgłosić maksymalnie pięć projektów, jeśli ich realizacja rozpoczęła się po 1 stycznia 2007 r. Przy czym istnieje możliwość zgłoszenia projektu, który wcześniej aplikował już do konkursu.

Aplikacje należy przesyłać online wyłącznie poprzez stronę internetową: https://www.regiostarsawards.eu

Szczegóły oraz poradnik z dodatkowymi informacjami na temat konkursu REGIOSTARS 2020 znajdą Państwo na stronie KE: https://ec.europa.eu/regional_policy/pl/regio-stars-awards

Informację na temat konkursu znajdziecie na Portalu FE https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/wiadomosci/zglos-swoj-projekt-do-europejskiego-konkursu-regiostars-2020 oraz na FB https://www.facebook.com/FunduszeUE/photos/a.447623828621366/2968583413192049/?type=3&theater  

Zwycięzcy, prócz filmu promocyjnego, pucharu oraz cerytikatu REGIOSTARS Awards 2020 otrzymają płatne partnerstwo medialne o wartości 5 tys. euro. Ceremonia wręczenia nagród REGIOSTARS odbędzie się w Brukseli w październiku 2020 roku.

Termin nadsyłania aplikacji upływa 9 maja 2020 r.

Jeśli realizujesz lub zrealizowałeś innowacyjny projekt współfinansowany z Funduszy Europejskich - sięgnij po nagrodę.

 

Monika Grochulska