Planuj weekend z Funduszami Europejskimi: 17-19 września 2021!

Jak co roku, Pomorskiego nie zabraknie podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Zapraszamy na Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 17-19 września 2021 r. w formule hybrydowej: stacjonarnie oraz on-line.

 

Na świeżym powietrzu… i wirtualnie...


Zachęcamy Was do odwiedzenia nie tylko przygotowanych atrakcji w naszym województwie, ale również w całej Polsce. Będziecie mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, porozmawiać z ekspertami, odwiedzić parki, muzea, zamki, ogrody botaniczne, uczestniczyć w festynach, grach terenowych i zawodach sportowych na świeżym powietrzu.
Dodatkowo, z mnóstwa atrakcji będziecie mogli skorzystać on-line, bez wychodzenia z domu, gdyż projektodawcy przygotowali dla Was wiele ciekawych wirtualnych spacerów, zabaw i quizów. Nie zabraknie również konkursów i fantastycznych nagród!

 

Gdzie znaleźć atrakcje?


Wystarczy wejść na stronę dniotwarte.eu, w Wydarzenia 2021 i wyszukać interesujący Was dzień, województwo lub ulubioną kategorię.
W województwie pomorskim odbędzie się wiele ciekawych wydarzeń i każdy znajdzie coś dla siebie.
Śledźcie na bieżąco nasze profile na Facebooku  i Instagramie  i sprawdźcie, jakie atrakcje przygotowali dla Was beneficjenci środków unijnych na Pomorzu i nie tylko.

 

Spędźcie nami fantastyczny weekend 17-19 września! DOFE to największa impreza związana z Funduszami Europejskimi w Polsce, dlatego nie może Was na niej zabraknąć!

 

A poniżej tylko niektóre z tegorocznych atrakcji DOFE....

 

dzień napoleoński w Sopocie

Dzień Napoleoński w Sopocie

 

 

Hala widowiskowo sportowa w Kwidzyniu

Hala widowiskowo-Sportowa w Kwidzynie

 

 

Książnica prof. Gerarda Labudy w Wejherowie

Książnica prof. Gerarda Labudy w Wejherowie

 

 

Ściezka rowerowa w Radoszewie

Trasa rowerowa Gnieżdżewo - Radoszewo

 

 

Martyna Sawicka, referat informacji DPR