Konkurs Fotograficzny #Realnarzeczywistość

Czy wiesz, że przestrzeń, w której żyjesz wypełniona jest projektami realizowanymi dzięki funduszom europejskim, które ułatwiają Ci życie? Zastanów się, jakie projekty realizowane są w Twojej okolicy... wejdź do gry i zgarnij NAGRODĘ!

 

Zinterpretuj na swój sposób #RealnaRzeczywistość i pokaż za pomocą zdjęcia właśnie to, o czym się nie mówi, a co warto docenić.

* Może drogę, którą dojeżdżasz do pracy?
* Może ścieżkę rowerową, z której korzystasz?
* Może wyremontowany budynek, który mijasz codziennie?

By wziąć udział w rywalizacji, zdjęcie konkursowe należy wstawić w komentarzu pod naszymi postami na FB (profil PomorskiewUnii). Oprócz zdjęcia w treści komentarza wpisz: „Akceptuję postanowienia regulaminu" i wskaż, w której kategorii konkursowej bierzesz udział: Amator czy Profesjonalista (definicja kategorii opisana została w regulaminie). Na Wasze prace czekamy do 1 listopada.

Nagrody w kategorii Profesjonalista:

Nagroda Główna: udział w warsztatach postprodukcji fotograficznej (cykl czterech spotkań) + publikacja zwycięskiego zdjęcia w Magazynie Prestiż + nagroda pieniężna o wartości 3000 zł
II miejsce: udział w warsztatach postprodukcji fotograficznej + publikacja zwycięskiego zdjęcia w Magazynie Prestiż + nagroda pieniężna o wartości 2000 zł
2 wyróżnienia: 2x bilet otwarty dla dwóch osób do Teatru Wybrzeże w Gdańsku

Nagrody w kategorii Amator:

Nagroda Główna: aparat fotograficzny o wartości 2500 zł
II miejsce: kolacja dla dwojga nad Motławą oraz voucher na zakupy do sklepu fotograficznego o wartości 500 zł
2 wyróżnienia: 2x bilet otwarty dla dwóch osób do Teatru Wybrzeże w Gdańsku

Regulamin konkursu: http://bit.ly/KonkursRealnaRzeczywistosc

Powodzenia