Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2023 - ruszyła rejestracja do X edycji akcji!

Tegoroczna, jubileuszowa edycja Dni Otwarte Funduszy Europejskich odbędzie się w dniach 12-14 maja w formule stacjonarnej. DOFE to wydarzenie skupiające przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów korzystających z Funduszy Europejskich na terenie całego kraju.

Zapraszamy do organizacji Dnia Otwartego/ Dni Otwartych w Państwa projektach: zwiedzanie, udostępnienie bezpłatne lub ze zniżką codziennej oferty, organizacja dodatkowego wydarzenia, warsztaty, gry lub zabawy dla dzieci i ich opiekunów itp.

To co wyróżnia DOFE spośród innych, podobnych akcji, to wydarzenia w miejscach niekoniecznie związanych z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, szpitali, zakładów produkcyjnych a nawet oczyszczalni ścieków, również ciekawi i przyciąga mieszkańców nie tylko z województwa pomorskiego. 

Wszystkie pomorskie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach DOFE, zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu oraz w mediach społecznościowych na profilu UMWP „Pomorskie w Unii". Do udziału w Państwa wydarzeniach zachęcać będzie kampania promocyjna w ogólnopolskich i regionalnych mediach.

 

Jak zgłosić wydarzenie?

Podobnie jak w roku ubiegłym, Beneficjenci mogą zakładać konto i logować się do panelu na stronie dniotwarte.eu.  W panelu znajdują się m.in. informacje o tym, jak prawidłowo opisać wydarzenie.
Zgłaszanie wydarzeń na DOFE jest również możliwe bez konieczności zakładania konta i logowania.

Termin zgłaszania wydarzeń do DOFE 2022 upływa 31 marca br.

Regulamin udziału w akcji dostępny jest na stronie Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

 

Pakiet materiałów dla Beneficjentów

Beneficjenci którzy zgłoszą się do DOFE otrzymają pakiet materiałów promocyjnych. W skład pakietu wejdą następujące materiały – t-shirt (4 szt.), tatuaż dla dzieci (50 szt.), balon (30 szt.), worek (50 szt.), smycz z uchwytem na telefon (50 szt.), zawieszka do bagażu (50 szt.).

Przekazanie materiałów promocyjnych nastąpi nie później niż do 10.05.2023 r.

 

Kontakt

Wszelkich informacji dot. przygotowań do Dni Otwartych Funduszy Europejskich w województwie pomorskim udziela Martyna Sawicka, tel.: 58 32 68 175, kom. 502 757 466, e-mail: m.sawicka@pomorskie.eu
 

Świętujmy razem obecność w Unii Europejskiej!

 

Materiały do pobrania:

 

Martyna Sawicka, Referat informacji DPR