Fundusze unijne bez tajemnic!

Na co wydawane są unijne pieniądze? Które inwestycje, przedsięwzięcia czy inicjatywy powstaną na Pomorzu dzięki środkom pochodzącym z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020? Trwają działania informacyjne w radiu, prasie i na naszym profilu „Pomorskie w Unii" na Facebooku, dzięki którym możesz się tego dowiedzieć.

 

 

Posłuchaj w Radiu Gdańsk

Odpowiedzi na te i na inne pytanie znajdziesz w audycjach Radia Gdańsk w każdy poniedziałek, środę i piątek po godz. 12:20. Będziemy mówić o projektach już realizowanych lub planowanych do realizacji. Zapraszamy na rozmowę z ekspertami.

Przeczytaj w Dzienniku

Zapraszamy też do śledzenia prasy. Od 15 września, przez pięć kolejnych piątków, zachęcamy do czytania naszych artykułów w Dzienniku Bałtyckim. Przeczytasz w nich o pomorskich inwestycjach realizowanych dzięki unijnym dotacjom, m.in. trasach rowerowych, szlakach kajakowych, węzłach przesiadkowych, termomodernizacji budynków, rewitalizacji dzielnic miast, zakupach pomocy dydaktycznych dla szkół oraz sprzętu dla szpitali i służb ratownicznych.

Przeczytaj, a dowiesz się, ile środków przeznaczono już na inwestycje i ile projektów realizowanych jest w naszym województwie.

Śledź nas na facebooku

Jeśli zapomnisz o artykule w prasie lub audycji radiowej – nie martw się. Przypomnimy o tym na naszym facebookowym  profilu www.facebook.com/pomorskiewunii/

 

Zobacz, jak Pomorskie zmienia się dla Ciebie! http://www.rpo.pomorskie.eu/

 

Monika Grochulska