Spoty filmowe kampanii #Realnerealizacje. Poznaj historie mieszkańców Pomorza, którzy skorzystali z Funduszy Europejskich

W ramach kampanii #Realnerealizacje przygotowaliśmy 5 filmów reklamowych przedstawiających prawdziwe historie mieszkańców województwa pomorskiego, którzy skorzystali ze środków unijnych, a one zmieniły ich życie.

Spoty filmowe będą emitowane na Facebooku, YouTubie oraz w kinach.
 

Obejrzyj spoty i zobacz, jak wybrani mieszkańcy województwa pomorskiego skorzystali ze wsparcia Funduszy Europejskich:
 

System teleopieki stworzony dzięki środkom unijnym, pozwolił Panu Gerardowi z Łączyna wezwać pomoc w momencie zasłabnięcia i uratował mu życie. System jest częścią projektu "Nestor" obejmującego wsparciem osoby starsze z powiatu kartuskiego:

 

Firma ze Skrzeszewa jest cenionym na świecie producentem karmy dla psów. Swój sukces zawdzięcza kompleksowej opiece w zakresie rozwoju eksportu otrzymanej w ramach projektu „Pomorski Broker Eksportowy":

 

Kursy zawodowe pozwoliły Pani Agnieszce z Gdyni znaleźć dobrą i ciekawą pracę jako kierowca ciężarówki:

 

Pani Małgorzata ze Straszyna nie martwi się już chłodem i wysokimi rachunkami za ogrzewanie. Budynek, w którym mieszka, został poddany termomodernizacji w ramach projektu sfinansowanego z Funduszy Europejskich:

 

Pan Piotr z Gdańska dzięki szybkiej i trafnej diagnozie z wykorzystaniem nowego angiografu sfinansowanego z Funduszy Europejskich może lepiej dbać o zdrowie i korzystać z pełni życia: