Pokaż swój projekt podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich!

W dniach 11-13 maja 2018 roku odbędzie się V edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Ogólnokrajowa akcja „Dni Otwarte Funduszy Europejskich", której koordynatorem jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju to niepowtarzalna okazja promocji projektów współfinansowanych m.in. ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Udział w DOFE to nie tylko lokalna promocja, to też możliwość prezentacji inicjatyw w skali ogólnopolskiej i europejskiej - mówi Jan Szymański - dyrektor Departamentu Programów Regionalnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku. Akcja to każdego roku blisko tysiąc wydarzeń i atrakcji, które skupiają setki uczestników.

Akcja stanowi element kampanii Europe in My Region, która pokazuje, jak wiele projektów w całej Unii Europejskiej zrealizowanych zostało dzięki Funduszom Europejskim. DOFE zostały również docenione w prestiżowym konkursie European Public Communication Award 2016 otrzymując tytuł najlepszej europejskiej kampanii publicznej. Najlepsze projekty znajdzie się na mapie wydarzeń Komisji Europejskiej.

Dołącz i Ty!

Jeżeli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich i chcesz pokazać swój projekt, który powstał w regionie dzięki środkom unijnym, przyłącz się do akcji promocyjnej.  Wystarczy, że od 11 do 13 maja br. pokażesz swoją inicjatywę i otworzysz siedzibę, albo udostępnisz za darmo lub ze zniżką, to co oferujesz na co dzień.

By przystąpić do akcji wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie https://dniotwarte.eu/dolacz-do-nas

Informacje na temat DOFE znajdują się na https://dniotwarte.eu/

Zgłoszenia przyjmowane będą do 30 kwietnia br.
 

Pamiętaj! Udział w DOFE to inwestycja. To nowe kontakty z potencjalnymi klientami.
 

Zapraszamy!

 

Monika Grochulska