Konkurs! Realna rzeczywistość - lubię to!

Czy dotarł już do Ciebie magazyn „#Realna rzeczywistość", zrealizowany w ramach naszej Kampanii informacyjnej? Jeżeli tak, to koniecznie weź udział w konkursie, który został w nim ogłoszony. Do wygrania 5 dwuosobowych noclegów w Hotelu Hilton wraz z dostępem do strefy wellness z saunami i basenem oraz kolacja degustacyjna w restauracji Mercato.

Znasz może inwestycje, które zostały zrealizowane lub są w trakcie realizacji dzięki Funduszom Europejskim - opisane w magazynie "#Realna rzeczywistość"? Wszyscy widzimy, jak wielki wpływ mają one na  nasze codzienne życie – po prostu je ułatwiają. Pragniemy poznać Twoje zdanie – być może jest projekt, który wyjątkowo zasługuje na pochwałę. Podziel się z nami swoją opinią i WYGRAJ NAGRODĘ!

Regulamin konkursu „Realna rzeczywistość - lubię to!"

Zadanie konkursowe:

Który z projektów opisanych w Magazynie „#Realnarzeczywistość" najbardziej się Tobie podoba i dlaczego? Uzasadnij w maksymalnie 10 zdaniach.

Elektroniczne wersje Magazynów „#Realnarzeczywistość" są dostępne tutaj.

Odpowiedź proszę przesłać na adres e-mail: realnarzeczywistosc_konkurs@personal-pr.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Personal PR, ul. Juliusza Słowackiego 1A, 80-257 Gdańsk.

Razem z odpowiedzią konkursową prześlij swoje dane: imię, nazwisko, adres i telefon. Pamiętaj o dopisku: Zgadzam się z postanowieniami regulaminu.

Czekamy do 11 listopada 2018 r. Z autorami najciekawszych, zdaniem Komisji konkursowej, odpowiedzi skontaktujemy się osobiście do 21 listopada br. Wyniki konkursu podane zostaną również na stronie www.rpo.pomorskie.eu.

Nagrody to 5 dwuosobowych noclegów w Hotelu Hilton wraz z dostępem do strefy wellness z saunami i basenem oraz kolacja degustacyjna w restauracji Mercato.

Nagrody wręczymy na uroczystej Gali, która odbędzie się 6 grudnia 2018 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku.

Regulamin konkursu „Realna rzeczywistość - lubię to!"

Konkurs jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.